F971V684MAA
NichiconNichicon
F971V684MAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971V684MAA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206
Fitxak: F971V684MAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
F971V684MAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971V684MAA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 502397 pcs Datuen fitxa F971V684MAA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 35V
Mota Molded tolerantzia 0.68µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea A
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series F97
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak F971V684MAA-ND Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F971V684MAA Bizitza @ tenperatura. 7.6 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak High Reliability
Zabaldutako deskribapena 0.68µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 7.6 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206 eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F971V475MCC
F971V475MCC
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312
Stockean: 173438 pcs
Deskarga: F971V475MCC.pdf
RFQ
F971V684MAAHT3
F971V684MAAHT3
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 0.68UF 20% 35V 1206
Stockean: 398466 pcs
Deskarga: F971V684MAAHT3.pdf
RFQ
F971V684MAA
F971V684MAA
deskribapena: CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206