F971V475MCC
NichiconNichicon
F971V475MCC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971V475MCC
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312
Fitxak: F971V475MCC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F971V475MCCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971V475MCC fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 173438 pcs Datuen fitxa F971V475MCC.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 35V
Mota Molded tolerantzia 4.7µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea C
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Series F97
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2312 (6032 Metric)
Beste izenak F971V475MCC-ND Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F971V475MCC Bizitza @ tenperatura. 1.8 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.106" (2.70mm) Ezaugarriak High Reliability
Zabaldutako deskribapena 4.7µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312 eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F971V474MAAHT3
F971V474MAAHT3
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 0.47UF 20% 35V 1206
Stockean: 124744 pcs
Deskarga: F971V474MAAHT3.pdf
RFQ
F971V684MAA
F971V684MAA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206
Stockean: 502397 pcs
Deskarga: F971V684MAA.pdf
RFQ
F971V475MCC
F971V475MCC
deskribapena: CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312