F971V475KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F971V475KCC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971V475KCC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312
Fitxak: F971V475KCC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
F971V475KCCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971V475KCC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155391 pcs Datuen fitxa F971V475KCC.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series F97 balorazio AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 478-8627-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.8 Ohm
Deskribapen zehatza 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm kapazitantzia 4.7µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F971V474MAA
F971V474MAA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 0.47UF 35V 20% 1206
Stockean: 480862 pcs
Deskarga: F971V474MAA.pdf
RFQ
F971V475KCC
F971V475KCC
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312