F971V155MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971V155MBA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971V155MBA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1.5UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.F971V155MBA.pdf2.F971V155MBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
F971V155MBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971V155MBA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 1.5UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 416805 pcs Datuen fitxa 1.F971V155MBA.pdf2.F971V155MBA.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series F97 balorazio AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak F971V155MBAAVX Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.091" (2.30mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4 Ohm
Deskribapen zehatza 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 4 Ohm kapazitantzia 1.5µF