F971D475MBA
NichiconNichicon
F971D475MBA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971D475MBA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1411
Fitxak: F971D475MBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
F971D475MBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971D475MBA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 459793 pcs Datuen fitxa F971D475MBA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 20V
Mota Molded tolerantzia 4.7µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea B
Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Series F97
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1411 (3528 Metric)
Beste izenak F971D475MBA-ND Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F971D475MBA Bizitza @ tenperatura. 2.8 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Ezaugarriak High Reliability
Zabaldutako deskribapena 4.7µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 2.8 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1411 eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F971D475KAA
F971D475KAA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 4.7UF 20V 10% 1206
Stockean: 137274 pcs
Deskarga: F971D475KAA.pdf
RFQ
F971D475MAA
F971D475MAA
deskribapena: CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1206
Stockean: 461168 pcs
Deskarga: F971D475MAA.pdf
RFQ
F971D475MBA
F971D475MBA
deskribapena: CAP TANT 4.7UF 20% 20V SMD
Deskarga: F971D475MBA.pdf
fabrikatzaileak: Nichicon
Deskarga: F971D475MAA.pdf
F971D475MBAHT3
F971D475MBAHT3
deskribapena: CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1411
Deskarga: F971D475MBAHT3.pdf
F971D684MAA
F971D684MAA
deskribapena: CAP TANT 0.68UF 20V 20% 1206