F971C225KAA
AVX CorporationAVX Corporation
F971C225KAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971C225KAA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1206
Fitxak: F971C225KAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
F971C225KAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971C225KAA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 460433 pcs Datuen fitxa F971C225KAA.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series F97 balorazio AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 478-8571-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 Ohm
Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 5 Ohm kapazitantzia 2.2µF