F971A686KNC
AVX CorporationAVX Corporation
F971A686KNC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971A686KNC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68UF 10V 10% 2917
Fitxak: F971A686KNC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
F971A686KNCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971A686KNC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 68UF 10V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133692 pcs Datuen fitxa F971A686KNC.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series F97 balorazio AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 478-8562-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea N Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 600 mOhm
Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm kapazitantzia 68µF