F970J476KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F970J476KCC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F970J476KCC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 6.3V 10% 2312
Fitxak: F970J476KCC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
F970J476KCCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F970J476KCC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 47UF 6.3V 10% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66433 pcs Datuen fitxa F970J476KCC.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series F97 balorazio AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 478-8532-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 900 mOhm
Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm kapazitantzia 47µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F970J476MCC
F970J476MCC
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 47UF 6.3V 20% 2312
Stockean: 177558 pcs
Deskarga: F970J476MCC.pdf
RFQ
F970J476MBAHT3
F970J476MBAHT3
deskribapena: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1411
Stockean: 106589 pcs
Deskarga: F970J476MBAHT3.pdf
RFQ
F970J476KCC
F970J476KCC
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 47UF 6.3V 10% 2312