F951C475MRAAQ2
NichiconNichicon
F951C475MRAAQ2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F951C475MRAAQ2
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 16V 20% 0805
Fitxak: F951C475MRAAQ2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
F951C475MRAAQ2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F951C475MRAAQ2 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 4.7UF 16V 20% 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 414997 pcs Datuen fitxa F951C475MRAAQ2.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 16V
Mota Conformal Coated tolerantzia 4.7µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea R
Tamaina / dimentsioa 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm) Series F95, Frameless™
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 493-3165-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F951C475MRAAQ2 Bizitza @ tenperatura. 6 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 4.7µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 0805 (2012 Metric) 6 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 4.7UF 16V 20% 0805 eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F951C336MTAAQ2
F951C336MTAAQ2
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 33UF 16V 20% 1210
Stockean: 4263 pcs
Deskarga: F951C336MTAAQ2.pdf
RFQ
F951D106KBAAQ2
F951D106KBAAQ2
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 10UF 20V 10% 1210