F951C156MSAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F951C156MSAAQ2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F951C156MSAAQ2
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 15UF 16V 20% 1206
Fitxak: F951C156MSAAQ2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
F951C156MSAAQ2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F951C156MSAAQ2 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 15UF 16V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 312815 pcs Datuen fitxa F951C156MSAAQ2.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series F95, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak F951C156MSAAQ2AVX
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea S
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2 Ohm Deskribapen zehatza 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 2 Ohm
kapazitantzia 15µF