F951A336KSAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F951A336KSAAQ2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F951A336KSAAQ2
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 10V 10% 1206
Fitxak: F951A336KSAAQ2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
F951A336KSAAQ2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F951A336KSAAQ2 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 33UF 10V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 277150 pcs Datuen fitxa F951A336KSAAQ2.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series F95, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak F951A336KSAAQ2AVX
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea S
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.1 Ohm Deskribapen zehatza 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 1.1 Ohm
kapazitantzia 33µF