F951A336KAAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F951A336KAAAQ2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F951A336KAAAQ2
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 10V 10% 1206
Fitxak: F951A336KAAAQ2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F951A336KAAAQ2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F951A336KAAAQ2 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 33UF 10V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79788 pcs Datuen fitxa F951A336KAAAQ2.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Series F95, Frameless™ Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 478-8433-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm Deskribapen zehatza 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 800 mOhm
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F951A336KSAAQ2
F951A336KSAAQ2
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 33UF 10V 10% 1206