F951A226KQAAQ2
NichiconNichicon
F951A226KQAAQ2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F951A226KQAAQ2
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 10V 10% 1206
Fitxak: F951A226KQAAQ2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
F951A226KQAAQ2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F951A226KQAAQ2 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 22UF 10V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 375589 pcs Datuen fitxa F951A226KQAAQ2.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 10V
Mota Conformal Coated tolerantzia 22µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea Q
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series F95, Frameless™
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 493-4256-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F951A226KQAAQ2 Bizitza @ tenperatura. 2 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 22µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 2 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP TANT 22UF 10V 10% 1206 eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F951A226KSAAQ2
F951A226KSAAQ2
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 22UF 10V 10% 1206
Stockean: 4811 pcs
Deskarga: F951A226KSAAQ2.pdf
RFQ
F951A226KAAAQ2
F951A226KAAAQ2
fabrikatzaileak: AVX Corporation