F950J686MAAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F950J686MAAAQ2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F950J686MAAAQ2
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1206
Fitxak: F950J686MAAAQ2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
F950J686MAAAQ2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F950J686MAAAQ2 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 350150 pcs Datuen fitxa F950J686MAAAQ2.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Series F95, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak F950J686MAAAQ2AVX
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 500 mOhm Deskribapen zehatza 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 500 mOhm
kapazitantzia 68µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F950J686KAAAQ2
F950J686KAAAQ2
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 68UF 6.3V 10% 1206
Stockean: 4747 pcs
Deskarga: F950J686KAAAQ2.pdf
RFQ
F950J686MAAAQ2
F950J686MAAAQ2
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1206