F931V685MCC
NichiconNichicon
F931V685MCC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F931V685MCC
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2312
Fitxak: F931V685MCC.pdf
  • Mezua
F931V685MCCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F931V685MCC fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3502 pcs Datuen fitxa F931V685MCC.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 35V
Mota Molded tolerantzia 6.8µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea C
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Series F93
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 493-2405-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F931V685MCC Bizitza @ tenperatura. 1.8 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.106" (2.70mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 6.8µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2312 eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F931V685MCC
F931V685MCC
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2312
Stockean: 305460 pcs
Deskarga: F931V685MCC.pdf
RFQ
F931V475MBA
F931V475MBA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 4.7UF 35V 20% 1411
Stockean: 109104 pcs
Deskarga: F931V475MBA.pdf
RFQ
F931V475MCC
F931V475MCC
deskribapena: CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312