F931V225MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F931V225MBA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F931V225MBA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 35V 20% 1411
Fitxak: F931V225MBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
F931V225MBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F931V225MBA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 2.2UF 35V 20% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 792189 pcs Datuen fitxa F931V225MBA.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series F93 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 478-8340-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.091" (2.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.8 Ohm Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 3.8 Ohm
kapazitantzia 2.2µF