F931E225KAA
AVX CorporationAVX Corporation
F931E225KAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F931E225KAA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1206
Fitxak: F931E225KAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F931E225KAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F931E225KAA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155196 pcs Datuen fitxa F931E225KAA.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series F93 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 478-8310-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6.3 Ohm Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 6.3 Ohm
kapazitantzia 2.2µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F931E226KCC
F931E226KCC
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 22UF 25V 10% 2312
Stockean: 207263 pcs
Deskarga: F931E226KCC.pdf
RFQ
F931E225KAA
F931E225KAA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1206