F931C685MAA
AVX CorporationAVX Corporation
F931C685MAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F931C685MAA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1206
Fitxak: F931C685MAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
F931C685MAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F931C685MAA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 986958 pcs Datuen fitxa F931C685MAA.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series F93 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 478-8271-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.5 Ohm Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 3.5 Ohm
kapazitantzia 6.8µF