F931C476KNC
NichiconNichicon
F931C476KNC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F931C476KNC
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 16V 10% 2917
Fitxak: F931C476KNC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
F931C476KNCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F931C476KNC fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 47UF 16V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84904 pcs Datuen fitxa F931C476KNC.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 16V
Mota Molded tolerantzia 47µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea N
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series F93
RoHS egoera Cut Tape (CT) polarizazio 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 493-4163-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F931C476KNC Bizitza @ tenperatura. 700 mOhm
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 47µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP TANT 47UF 16V 10% 2917 eskaerak -