F931A476MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F931A476MCC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F931A476MCC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 10V 20% 2312
Fitxak: F931A476MCC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
F931A476MCCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F931A476MCC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 47UF 10V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 100416 pcs Datuen fitxa F931A476MCC.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series F93 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak 478-8227-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 900 mOhm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm
kapazitantzia 47µF