F930J475MAA
NichiconNichicon
F930J475MAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F930J475MAA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 6.3V 20% 1206
Fitxak: F930J475MAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
F930J475MAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F930J475MAA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 4.7UF 6.3V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 258961 pcs Datuen fitxa F930J475MAA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 6.3V
Mota Molded tolerantzia 4.7µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea A
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series F93
RoHS egoera Cut Tape (CT) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 493-2347-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F930J475MAA Bizitza @ tenperatura. 4 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 4.7µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 4.7UF 6.3V 20% 1206 eskaerak -