F930J475KAA
AVX CorporationAVX Corporation
F930J475KAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F930J475KAA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 6.3V 10% 1206
Fitxak: F930J475KAA.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F930J475KAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F930J475KAA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 4.7UF 6.3V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196690 pcs Datuen fitxa F930J475KAA.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series F93 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 478-8176-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4 Ohm Deskribapen zehatza 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm
kapazitantzia 4.7µF