F930J337MNC
AVX CorporationAVX Corporation
F930J337MNC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F930J337MNC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917
Fitxak: F930J337MNC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
F930J337MNCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F930J337MNC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58613 pcs Datuen fitxa F930J337MNC.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series F93 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 478-8175-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea N
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 500 mOhm Deskribapen zehatza 330µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm
kapazitantzia 330µF