F930J335MAA
AVX CorporationAVX Corporation
F930J335MAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F930J335MAA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 3.3UF 6.3V 20% 1206
Fitxak: F930J335MAA.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F930J335MAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F930J335MAA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 3.3UF 6.3V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196662 pcs Datuen fitxa F930J335MAA.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series F93 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 478-8171-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 3.3µF