F930G227KBA
AVX CorporationAVX Corporation
F930G227KBA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F930G227KBA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 220UF 4V 10% 1411
Fitxak: F930G227KBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F930G227KBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F930G227KBA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 220UF 4V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 144108 pcs Datuen fitxa F930G227KBA.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series F93 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 478-8139-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.091" (2.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 700 mOhm Deskribapen zehatza 220µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 700 mOhm
kapazitantzia 220µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F930G336KAA
F930G336KAA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 33UF 4V 10% 1206
Stockean: 911607 pcs
Deskarga: F930G336KAA.pdf
RFQ
F930G226KAA
F930G226KAA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 22UF 4V 10% 1206