F930G226KAA
NichiconNichicon
F930G226KAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F930G226KAA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 4V 10% 1206
Fitxak: F930G226KAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
F930G226KAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F930G226KAA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 22UF 4V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 229310 pcs Datuen fitxa F930G226KAA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 4V
Mota Molded tolerantzia 22µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea A
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series F93
RoHS egoera Cut Tape (CT) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 493-4099-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F930G226KAA Bizitza @ tenperatura. 2.5 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 22µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 2.5 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP TANT 22UF 4V 10% 1206 eskaerak -