MXSMCJ100A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ100A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXSMCJ100A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Fitxak: MXSMCJ100A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MXSMCJ100Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXSMCJ100A fabrikatzailea Microsemi Corporation
Kopurua eskuragarri 4575 pcs Datuen fitxa MXSMCJ100A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 111V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 100V Tentsioa - Tasa DO-214AB (SMCJ)
Mota Zener Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 9.3A
polarizazio DO-214AB, SMC Beste izenak 1086-14485
1086-14485-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia MXSMCJ100A
deskribapena TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 162V