MRT100KP250CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MRT100KP250CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MRT100KP250CA
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 250VWM 493VC CASE5A
Fitxak: MRT100KP250CA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MRT100KP250CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MRT100KP250CA fabrikatzailea Microsemi Corporation
Kopurua eskuragarri 5653 pcs Datuen fitxa MRT100KP250CA.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 278V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 250V Tentsioa - Tasa Case 5A (DO-204AR)
Mota Zener Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 100000W (100kW) Energia - Peak Pulse -
polarizazio DO-204AR, Axial Beste izenak 1086-7715
1086-7715-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia MRT100KP250CA
deskribapena TVS DIODE 250VWM 493VC CASE5A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 493V