APT60D30BG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT60D30BG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APT60D30BG
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 300V 60A TO247
Fitxak: APT60D30BG.pdf
  • Mezua
APT60D30BGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APT60D30BG fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE GEN PURP 300V 60A TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2701 pcs Datuen fitxa APT60D30BG.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 60A
Tentsioa - Tasa TO-247 Series -
RoHS egoera Tube Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-247-2
Tenperatura operatiboa - Junction 38ns Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia APT60D30BG
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 300V 60A Through Hole TO-247 Diode konfigurazioa 250µA @ 300V
deskribapena DIODE GEN PURP 300V 60A TO247 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.4V @ 60A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 300V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C