3EZ3.6D5E3/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ3.6D5E3/TR8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3EZ3.6D5E3/TR8
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.6V 3W DO204AL
Fitxak:
  • Mezua
3EZ3.6D5E3/TR8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3EZ3.6D5E3/TR8 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 3.6V 3W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4403 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41) Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Energia - Max 3W
polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 3EZ3.6D5E3/TR8 Inpedantzia (Max) (Zzt) 3.6V
Zabaldutako deskribapena Zener Diode 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
Diode konfigurazioa - deskribapena DIODE ZENER 3.6V 3W DO204AL
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 200mA