3EZ12DE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ12DE3/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3EZ12DE3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 12V 3W DO204AL
Fitxak: 3EZ12DE3/TR12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
3EZ12DE3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3EZ12DE3/TR12 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 12V 3W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121681 pcs Datuen fitxa 3EZ12DE3/TR12.pdf
Tentsioa - isolamendua 4.5 Ohm Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 3W polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia 3EZ12DE3/TR12
Inpedantzia (Max) (Zzt) 12V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 3W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% Diode konfigurazioa 1µA @ 9.1V
deskribapena DIODE ZENER 12V 3W DO204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 200mA