3EZ10D5E3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ10D5E3/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3EZ10D5E3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 10V 3W DO204AL
Fitxak: 3EZ10D5E3/TR12.pdf
  • Mezua
3EZ10D5E3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3EZ10D5E3/TR12 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 10V 3W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140384 pcs Datuen fitxa 3EZ10D5E3/TR12.pdf
Tentsioa - isolamendua 3.5 Ohm Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 3W polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 10V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Diode konfigurazioa 3µA @ 7.6V
deskribapena DIODE ZENER 10V 3W DO204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 200mA