2EZ36D10E3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
2EZ36D10E3/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2EZ36D10E3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 36V 2W DO204AL
Fitxak: 2EZ36D10E3/TR12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2EZ36D10E3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2EZ36D10E3/TR12 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 36V 2W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 149589 pcs Datuen fitxa 2EZ36D10E3/TR12.pdf
Tentsioa - isolamendua 25 Ohm Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 2W polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 36V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 2W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% Diode konfigurazioa 500nA @ 27.4V
deskribapena DIODE ZENER 36V 2W DO204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 200mA