2EZ30D5E3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
2EZ30D5E3/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2EZ30D5E3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 30V 2W DO204AL
Fitxak: 2EZ30D5E3/TR12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2EZ30D5E3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2EZ30D5E3/TR12 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 30V 2W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140895 pcs Datuen fitxa 2EZ30D5E3/TR12.pdf
Tentsioa - isolamendua 20 Ohm Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 2W polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 30V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Diode konfigurazioa 500nA @ 22.5V
deskribapena DIODE ZENER 30V 2W DO204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 200mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2EZ30D5E3/TR8
2EZ30D5E3/TR8
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 30V 2W DO204AL
Stockean: 119551 pcs
Deskarga: 2EZ30D5E3/TR8.pdf
RFQ
2EZ33D/TR12
2EZ33D/TR12
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 33V 2W DO204AL
Stockean: 60227 pcs
Deskarga: 2EZ33D/TR12.pdf
RFQ
2EZ30D5
2EZ30D5