1N5937BPE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5937BPE3/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5937BPE3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 33V 1.5W DO204AL
Fitxak: 1N5937BPE3/TR12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1N5937BPE3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5937BPE3/TR12 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 33V 1.5W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147003 pcs Datuen fitxa 1N5937BPE3/TR12.pdf
Tentsioa - isolamendua 33 Ohm Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 1.5W polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 33V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Diode konfigurazioa 1µA @ 25.1V
deskribapena DIODE ZENER 33V 1.5W DO204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 200mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N5937BPE3/TR8
1N5937BPE3/TR8
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 33V 1.5W DO204AL
Stockean: 141529 pcs
Deskarga: 1N5937BPE3/TR8.pdf
RFQ
1N5937BP/TR12
1N5937BP/TR12
fabrikatzaileak: Microsemi
Stockean: 58760 pcs
Deskarga: 1N5937BP/TR12.pdf
RFQ
1N5937B G
1N5937B G
deskribapena: DIODE ZENER 33V 1.25W DO204AL
Deskarga: 1N5937B G.pdf
1N5937BUR-1
1N5937BUR-1
deskribapena: DIODE ZENER 33V 1.25W DO213AB
Deskarga: 1N5937BUR-1.pdf
1N5937B BK
1N5937B BK
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 33V 1.5W DO41