1N5934APE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5934APE3/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5934APE3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 24V 1.5W DO204AL
Fitxak: 1N5934APE3/TR12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1N5934APE3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5934APE3/TR12 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 24V 1.5W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121344 pcs Datuen fitxa 1N5934APE3/TR12.pdf
Tentsioa - isolamendua 19 Ohm Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 1.5W polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 24V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% Diode konfigurazioa 1µA @ 18.2V
deskribapena DIODE ZENER 24V 1.5W DO204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 200mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N5934APE3/TR8
1N5934APE3/TR8
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 24V 1.5W DO204AL
Stockean: 137491 pcs
Deskarga: 1N5934APE3/TR8.pdf
RFQ
1N5934B
1N5934B
fabrikatzaileak: ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 24V 3W AXIAL
Stockean: 3485 pcs
Deskarga: 1N5934B.pdf
RFQ
1N5934A
1N5934A
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: ZENER DIODE
Deskarga: 1N5934A.pdf
1N5934AE3/TR13
1N5934AE3/TR13
Deskarga: 1N5934AE3/TR13.pdf
1N5934A G
1N5934A G
deskribapena: DIODE ZENER 24V 1.25W DO204AL