1N5351AE3/TR12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5351AE3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 14V 5W T18
Fitxak: 1N5351AE3/TR12.pdf
  • Mezua
1N5351AE3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5351AE3/TR12 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 14V 5W T18 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50039 pcs Datuen fitxa 1N5351AE3/TR12.pdf
Tentsioa - isolamendua 2.5 Ohm Tentsioa - Tasa T-18
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 5W polarizazio T-18, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 14V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 5W ±10% Through Hole T-18
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% Diode konfigurazioa 1µA @ 10.1V
deskribapena DIODE ZENER 14V 5W T18 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 1A