1N5344E3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5344E3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 8.2V 5W T18
Fitxak: 1N5344E3/TR12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
1N5344E3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5344E3/TR12 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 8.2V 5W T18 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56691 pcs Datuen fitxa 1N5344E3/TR12.pdf
Tentsioa - isolamendua 1.5 Ohm Tentsioa - Tasa T-18
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 5W polarizazio T-18, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1N5344E3/TR12
Inpedantzia (Max) (Zzt) 8.2V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 5W ±20% Through Hole T-18
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% Diode konfigurazioa 10µA @ 5.9V
deskribapena DIODE ZENER 8.2V 5W T18 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 1A