1N4743PE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N4743PE3/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N4743PE3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 13V 1W DO204AL
Fitxak: 1N4743PE3/TR12.pdf
  • Mezua
1N4743PE3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N4743PE3/TR12 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 13V 1W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124710 pcs Datuen fitxa 1N4743PE3/TR12.pdf
Tentsioa - isolamendua 10 Ohm Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 1W polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 13V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 1W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% Diode konfigurazioa 5µA @ 9.9V
deskribapena DIODE ZENER 13V 1W DO204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 200mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N4744A B0G
1N4744A B0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 15V 1W DO204AL
Stockean: 1499092 pcs
Deskarga: 1N4744A B0G.pdf
RFQ
1N4743G A0G
1N4743G A0G
deskribapena: DIODE ZENER 13V 1W DO204AL
Stockean: 2135111 pcs
Deskarga: 1N4743G A0G.pdf
RFQ
1N4744A
1N4744A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 15V 1W DO41
Deskarga: 1N4744A.pdf
fabrikatzaileak: Microsemi Corporation
Deskarga: 1N4744A.pdf
1N4744 G
1N4744 G