PIC32MX120F064HT-50I/MR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC32MX120F064HT-50I/MR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64QFN
Fitxak: 1.PIC32MX120F064HT-50I/MR.pdf2.PIC32MX120F064HT-50I/MR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
PIC32MX120F064HT-50I/MRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC32MX120F064HT-50I/MR fabrikatzailea Microchip Technology
deskribapena IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) FLASH Tentsioa - Tasa 64-QFN Exposed Pad (9x9)
Series PIC® 32MX RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Alderantzizko berreskuratzea (trr) 50MHz eskatzen Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
polarizazio 64-VFQFN Exposed Pad Osziladore mota A/D 28x10b
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Sistema eragilea MIPS32® M4K™
Zabaldutako deskribapena MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-QFN Exposed Pad (9x9) deskribapena IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64QFN
Datuen SRAM Byteak - Datuen bihurgailuak 2.3 V ~ 3.6 V