PIC18F6628-I/PT
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18F6628-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 96KB FLASH 64TQFP
Fitxak: 1.PIC18F6628-I/PT.pdf2.PIC18F6628-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC18F6628-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18F6628-I/PT fabrikatzailea Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 96KB FLASH 64TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10301 pcs Datuen fitxa 1.PIC18F6628-I/PT.pdf2.PIC18F6628-I/PT.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) FLASH Tentsioa - Tasa 64-TQFP (10x10)
Series PIC® 18F RoHS egoera Tray
Alderantzizko berreskuratzea (trr) 40MHz eskatzen Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Programaren memoria mota 96KB (48K x 16) Programaren Memoria Tamaina I²C, SPI, UART/USART
polarizazio 64-TQFP Beste izenak PIC18F6628IPT
Osziladore mota A/D 12x12b Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Sistema eragilea PIC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia PIC18F6628-I/PT Zabaldutako deskribapena PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 96KB (48K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
deskribapena IC MCU 8BIT 96KB FLASH 64TQFP Datuen SRAM Byteak 1K x 8
Datuen bihurgailuak 4.2 V ~ 5.5 V Core Size 3.8K x 8