PIC16LF1716-I/MV
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16LF1716-I/MV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF1716-I/MV
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN
Fitxak: 1.PIC16LF1716-I/MV.pdf2.PIC16LF1716-I/MV.pdf3.PIC16LF1716-I/MV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16LF1716-I/MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF1716-I/MV fabrikatzailea Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) FLASH Tentsioa - Tasa 28-UQFN (4x4)
Series PIC® XLP™ 16F RoHS egoera Tube
Alderantzizko berreskuratzea (trr) 32MHz eskatzen Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Programaren memoria mota 14KB (8K x 14) Programaren Memoria Tamaina I²C, LIN, SPI, UART/USART
polarizazio 28-UFQFN Exposed Pad Osziladore mota A/D 17x10b, D/A 1x5b, 1x8b
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Sistema eragilea PIC
Zabaldutako deskribapena PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4) deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN
Datuen SRAM Byteak - Datuen bihurgailuak 1.8 V ~ 3.6 V