PIC16F18854-E/MV
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16F18854-E/MV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F18854-E/MV
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN
Fitxak: 1.PIC16F18854-E/MV.pdf2.PIC16F18854-E/MV.pdf3.PIC16F18854-E/MV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16F18854-E/MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F18854-E/MV fabrikatzailea Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) FLASH Tentsioa - Tasa 28-UQFN (4x4)
Series PIC® XLP™ 16F RoHS egoera Tube
Alderantzizko berreskuratzea (trr) 32MHz eskatzen Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Programaren memoria mota 7KB (4K x 14) Programaren Memoria Tamaina I²C, LIN, SPI, UART/USART
polarizazio 28-UFQFN Exposed Pad Osziladore mota A/D 24x10b, D/A 1x5b
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Sistema eragilea PIC
Zabaldutako deskribapena PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4) deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN
Datuen SRAM Byteak 256 x 8 Datuen bihurgailuak 2.3 V ~ 5.5 V