MIC5365-1.5YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5365-1.5YC5-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5365-1.5YC5-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 150MA SC70-5
Fitxak: MIC5365-1.5YC5-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
  • Mezua
MIC5365-1.5YC5-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5365-1.5YC5-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 150MA SC70-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1083700 pcs Datuen fitxa MIC5365-1.5YC5-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.38V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 1611-MIC5365-1.5YC5-CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SC-70-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 39µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable