MIC5325-1.5YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5325-1.5YMT-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5325-1.5YMT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LDO 1.5V 0.4A 6TMLF
Fitxak: MIC5325-1.5YMT-TR.pdf
  • Mezua
MIC5325-1.5YMT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5325-1.5YMT-TR fabrikatzailea Microchip Technology
deskribapena IC REG LDO 1.5V 0.4A 6TMLF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5555 pcs Datuen fitxa MIC5325-1.5YMT-TR.pdf
Tentsioa / korronte - Irteera 1 450mA Tentsioa - Input 1.7 V ~ 5.5 V
Tentsioa - Tasa 6-TMLF® (2x2) Series -
RoHS egoera Digi-Reel® Erreguladorearen Topologia 400mA
polarizazio 6-UDFN Exposed Pad, 6-TMLF® Beste izenak 1611-MIC5325-1.5YMT-DKR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 0.11V @ 400mA
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MIC5325-1.5YMT-TR Maiztasuna: aldatzea Positive Fixed
Zabaldutako deskribapena Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 400mA 6-TMLF® (2x2) deskribapena IC REG LDO 1.5V 0.4A 6TMLF
Uneko - Irteera 1.5V Uneko - muga (min) 1