MIC5323-3.3YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5323-3.3YMT-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5323-3.3YMT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LDO 3.3V 0.3A 6TMLF
Fitxak: MIC5323-3.3YMT-TR.pdf
  • Mezua
MIC5323-3.3YMT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5323-3.3YMT-TR fabrikatzailea Microchip Technology
deskribapena IC REG LDO 3.3V 0.3A 6TMLF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2902 pcs Datuen fitxa MIC5323-3.3YMT-TR.pdf
Tentsioa / korronte - Irteera 1 350mA Tentsioa - Input Up to 5.5V
Tentsioa - Tasa 6-TMLF® (2x2) Series -
RoHS egoera Digi-Reel® Erreguladorearen Topologia 300mA
polarizazio 6-UDFN Exposed Pad, 6-TMLF® Beste izenak 1611-MIC5323-3.3YMT-DKR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 0.12V @ 300mA
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MIC5323-3.3YMT-TR Maiztasuna: aldatzea Positive Fixed
Zabaldutako deskribapena Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 300mA 6-TMLF® (2x2) deskribapena IC REG LDO 3.3V 0.3A 6TMLF
Uneko - Irteera 3.3V Uneko - muga (min) 1