MIC5309-1.8YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5309-1.8YMT-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5309-1.8YMT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LDO 1.8V 0.3A 6TMLF
Fitxak: MIC5309-1.8YMT-TR.pdf
  • Mezua
MIC5309-1.8YMT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5309-1.8YMT-TR fabrikatzailea Microchip Technology
deskribapena IC REG LDO 1.8V 0.3A 6TMLF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6559 pcs Datuen fitxa MIC5309-1.8YMT-TR.pdf
Tentsioa / korronte - Irteera 1 350mA Tentsioa - Input Up to 5.5V
Tentsioa - Tasa 6-TMLF® (1.6x1.6) Series -
RoHS egoera Digi-Reel® Erreguladorearen Topologia 300mA
polarizazio 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® Beste izenak 1611-MIC5309-1.8YMT-DKR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 0.1V @ 300mA
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MIC5309-1.8YMT-TR Maiztasuna: aldatzea Positive Fixed
Zabaldutako deskribapena Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 300mA 6-TMLF® (1.6x1.6) deskribapena IC REG LDO 1.8V 0.3A 6TMLF
Uneko - Irteera 1.8V Uneko - muga (min) 1