MIC5305-4.6YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5305-4.6YMT-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5305-4.6YMT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 4.6V 150MA 6TMLF
Fitxak: MIC5305-4.6YMT-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MIC5305-4.6YMT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5305-4.6YMT-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 4.6V 150MA 6TMLF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 206779 pcs Datuen fitxa MIC5305-4.6YMT-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.85V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 4.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-TMLF® (2x2) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 6-UDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 85dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 576-1880-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.6V 150mA 6-TMLF® (2x2) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable