DSPIC33FJ32GS608T-I/PT
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ32GS608T-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80TQFP
Fitxak: 1.DSPIC33FJ32GS608T-I/PT.pdf2.DSPIC33FJ32GS608T-I/PT.pdf3.DSPIC33FJ32GS608T-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
DSPIC33FJ32GS608T-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ32GS608T-I/PT fabrikatzailea Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) FLASH Tentsioa - Tasa 80-TQFP (12x12)
Series dsPIC™ 33F RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Alderantzizko berreskuratzea (trr) 40 MIPs eskatzen Brown-out Detect/Reset, QEI, POR, PWM, WDT
Programaren memoria mota 32KB (32K x 8) Programaren Memoria Tamaina I²C, IrDA, LIN, SPI, UART/USART
polarizazio 80-TQFP Osziladore mota A/D 18x10b, D/A 1x10b
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Sistema eragilea dsPIC
Zabaldutako deskribapena dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 32KB (32K x 8) FLASH 80-TQFP (12x12) deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80TQFP
Datuen SRAM Byteak - Datuen bihurgailuak 3 V ~ 3.6 V