DSC1121CE1-125.0000
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1121CE1-125.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1121CE1-125.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.DSC1121CE1-125.0000.pdf2.DSC1121CE1-125.0000.pdf
  • Mezua
DSC1121CE1-125.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1121CE1-125.0000 fabrikatzailea Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7046 pcs Datuen fitxa 1.DSC1121CE1-125.0000.pdf2.DSC1121CE1-125.0000.pdf
Mota MEMS (Silicon) Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell estiloa 2.25 V ~ 3.6 V Series DSC1121
RoHS egoera Tube balorazio AEC-Q100
polarizazio 6-SMD, No Lead Irteera Enable/Disable
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Maiztasuna Tolerantzia ±50ppm
Frekuentzia - Irteera 1 22mA Frequency 125MHz
Zabaldutako deskribapena 125MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable deskribapena OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD
Uneko - Hornikuntza (Max) CMOS Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA